do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wersje językowe
Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji

Pobierz i wypełnij formularz zwrotu/reklamacji zamieszczonego poniżej i prześlij na adres .

Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, numer telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. 

Protokół reklamacyjny

2.Odesłanie produktu

Składając reklamację prosimy o odesłanie dobrze zabezpieczonego produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami, kopią dowodu zakupu oraz wypełnionym formularzem reklamacji.

3. Wysyłka

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
MET-GAL Sp. z o.o.
Galicyjska 9
32-040 Rzeszotary

Prosimy nie odsyłać reklamowanego towaru "za pobraniem"  gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek. 

 

Zwrot towaru


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot nieużywanego towaru bez podania przyczyny. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

MET-GAL Sp. z o.o.
Galicyjska 9
32-040 Rzeszotary

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz dokument zakupuZwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Klienta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Klient zgodził się na inne rozwiązanie podane w oświadczeniu.

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem" . 

 

Dlaczego warto?
Profesjonalne doradztwo

Cenimy jakość, profesjonalizm i rzetelność. Świadomi tego, iż to pracownicy mają główny wpływ na prosperowanie naszej firmy, staramy się aby w gronie naszej załogi byli ludzie z bogatym doświadczeniem w branży meblowej i budowlanej. Nasz życzliwy personel służy pomocą na każdym etapie sprzedaży. Zapraszamy.

Szybka dostawa

Mając na uwadze terminową dostawę i bezpieczeństwo Państwa przesyłek wszystkie zamówienia realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich w 24 h-48 h* od chwili otrzymania płatności za zamówienie. Więcej o dostawie w regulaminie.

Różne metody płatności

W naszym sklepie internetowym należność za złożone zamówienie można dokonać za pośrednictwem serwisu płatności internetowych (przelewy24) lub gotówką przy odbiorze przesyłki.

Prosta reklamacja

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy towary najwyższej jakości w adekwatnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane towary były wolne od wad. Jeśli jednak produkt nosi wady fabryczne ustosunkujemy się do każdej zgłoszonej reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia.

Możliwość zwrotu

Uchwyt, gałka czy klamka nie pasuje do mebli? Kolor lub rozmiar produktu nie jest odpowiedni? Zakupiony towar można zwrócić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania paczki.

Przejrzyste reguły

Wychodzimy z założenia, że realną wartość ma jedynie współpraca, która budzi satysfakcję każdej ze strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium