do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wersje językowe
Formy płatności

W sklepie internetowym MET-GAL Sp. z o.o. płatności można dokonać :

 

1. Przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą/kredytową - płatności obsługiwane przez:

  • PayU
  • Płatności shopper - (Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

  Płatności Shoper

2. Przelewem tradycyjnym - na poniższy numer konta bankowego:

MET-GAL Sp. z o.o.   ul.Galicyjska 9, 32-040 Rzeszotary 

PKO BP 46 1020 2892 0000 5202 0626 0782 

W tytule płatności podać tylko numer składanego zamówienia.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego MET-GAL Sp. z o.o..

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

3. Za pobraniem - zamówienie płatne kurierowi przy odbiorze paczki.


4. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego 

 

Dlaczego warto?
Profesjonalne doradztwo

Cenimy jakość, profesjonalizm i rzetelność. Świadomi tego, iż to pracownicy mają główny wpływ na prosperowanie naszej firmy, staramy się aby w gronie naszej załogi byli ludzie z bogatym doświadczeniem w branży meblowej i budowlanej. Nasz życzliwy personel służy pomocą na każdym etapie sprzedaży. Zapraszamy.

Szybka dostawa

Mając na uwadze terminową dostawę i bezpieczeństwo Państwa przesyłek wszystkie zamówienia realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich w 24 h-48 h* od chwili otrzymania płatności za zamówienie. Więcej o dostawie w regulaminie.

Różne metody płatności

W naszym sklepie internetowym należność za złożone zamówienie można dokonać za pośrednictwem serwisu płatności internetowych (przelewy24) lub gotówką przy odbiorze przesyłki.

Prosta reklamacja

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy towary najwyższej jakości w adekwatnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane towary były wolne od wad. Jeśli jednak produkt nosi wady fabryczne ustosunkujemy się do każdej zgłoszonej reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia.

Możliwość zwrotu

Uchwyt, gałka czy klamka nie pasuje do mebli? Kolor lub rozmiar produktu nie jest odpowiedni? Zakupiony towar można zwrócić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania paczki.

Przejrzyste reguły

Wychodzimy z założenia, że realną wartość ma jedynie współpraca, która budzi satysfakcję każdej ze strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium