zur Kasse insgesamt: 0,00 €
erweiterte Suche

Odbojnik ścienny "V" PG-078 #40 T4 Brąz

Anbieter: VERAMET
Bewertung: 0 (Anzahl der Bewertungen: 0)
Preis: 0,56 € 2.39
Verfügbarkeit: duża ilość
Zustellung innerhalb von: 48 godzin
Kod EAN: 5901821978729
Produkt-Code/SKU: 36810
quantity szt
zur Wunschliste hinzufügen

Beschreibung

Odbojnik ścienny samoprzylepny 40mm


Producent : Veramet

Model : PG-078

Rozmiar : 40mm

Kolor : Brąz

Samoprzylepny odbojnik do drzwi, okrągły o średnicy 40 mm lub 60 mm, to praktyczne rozwiązanie marki Veramet. Zapewnia skuteczną ochronę ścian przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniem drzwi. Odbojnik jest dostępny w różnych kolorach, takich jak:

  • Biały
  • Brązowy
  • Czarny
  • Szary

Wykonany z elastycznego materiału gumowego, odbojnik doskonale absorbuje siłę uderzenia, zapobiegając powstawaniu rys, odprysków czy innych uszkodzeń. Dzięki zastosowaniu trwałej taśmy samoprzylepnej, montaż odbojnika jest niezwykle prosty i bezproblemowy. Wystarczy odkleić warstwę ochronną z taśmy i przykleić odbojnik w wybranym miejscu na ścianie.

  • Odbojnik w rozmiarze 40 mm lub 60 mm, dostępny w kolorze białym, brązowym, czarnym oraz szarym.
  • Okrągła forma odbojnika doskonale komponuje się z otoczeniem, nie rzucając się w oczy, a jednocześnie skutecznie spełnia swoją funkcję ochronną.
  • To nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale także estetyczne rozwiązanie dbające o trwałość i bezpieczeństwo wnętrza. Ochrona ścian przed uszkodzeniami jeszcze nigdy nie była tak łatwa, efektywna i funkcjonalna!

Artikelberichte (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

nach oben
Shop is in view mode
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper Premium